Moliyalashtirish manbai: OTB №3903-UZB krediti
1. O'zbekiston Respublikasi Osiyo Taraqqiyot Bankidan "Qattiq Maishiy Chiqindilarni Barqaror Boshqarish" loyihasini moliyalashtirish uchun kredit oldi va ushbu mablag'larning bir qismini SCEEP/RFQ-G7R "Loyihalarni Boshqarish Guruhi ehtiyojlari uchun avtomobil sotib olish"shartnomasi bo'yicha tegishli to'lovlarni amalga oshirish uchun ishlatmoqchi. Tanlov savdolarini o'tkazishda Osiyo Taraqqiyot Bankining qoidalari va protseduralari hal qiluvchi ahamiyatga ega bo'ladi.
2. "Qattiq Maishiy Chiqindilarni Barqaror Boshqarish" LBG shu bilan savdolarning munosib ishtirokchilarini ikkita (2) avtomobil sotib olish bo'yicha narx takliflarini taqdim etishga taklif qiladi.
3. Tanlov savdolari OTB kredit oluvchilar uchun sotib olish qoidalarida (2017) tavsiflangan narxlarni talab qilish tartib-qoidalariga muvofiq amalga oshiriladi va sotib olish qoidalarida belgilangan vakolatli mamlakatlarning har qanday ishtirokchilari ishtirok etishi mumkin.
4. Manfaatdor savdo ishtirokchilari qo'shimcha ma'lumot olishlari, shuningdek, quyidagi manzil bo'yicha "Qattiq Maishiy Chiqindilarni Barqaror Boshqarish" LBG-dan narx taklifini so'rashlari mumkin.
5. Narx takliflari 2024-yil 17-may kuni Toshkent vaqti bilan soat 16:00 gacha quyidagi manzilda imzo va muhr bilan yetkazilishi kerak. Kechiktirilgan tanlov takliflari rad etiladi.

Источник финансирования: Займ АБР №3903-UZB
1. Республика Узбекистан получила займ от Азиатского Банка Развития на финансирование проекта «Устойчивое Управление Твёрдыми Бытовыми Отходами» и намеревается использовать часть данных средств для проведения соответствующих платежей по контракту №SCEEP/RFQ-G7R «Закуп автомобилей для нужд Группы Управления Проектами». При проведении конкурсных торгов правила и процедуры Азиатского Банка Развития будут определяющими.
2. ГУП «Устойчивое Управление Твёрдыми Бытовыми Отходами» настоящим приглашает правомочных участников торгов представить свои ценовые предложения по закупке двух (2) автомобилей.
3. Конкурсные торги будут проводиться в соответствии с процедурами Запроса на ценовое предложение, описанными в Правиле закупок для Заемщиков АБР (2017), и в нем могут принять участие любые Участники из правомочных стран, как определено в Правиле закупок.
4. Заинтересованные Участники торгов могут получить дальнейшую информацию, а также запрос на ценовое предложение у ГУП «Устойчивое Управление Твёрдыми Бытовыми Отходами» по нижеуказанному адресу.
5. Ценовые предложения должны быть доставлены в твердом виде с подписью и печатью по нижеуказанному адресу до 16:00 часов по Ташкентскому времени 17 мая 2024 года. Опоздавшие конкурсные предложения отклоняются.